Opinie o Nas
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na nasz rachunek bankowy numer: 58 1950 0001 2006 0378 1133 0002 (IdeaBank/Pekao S.A.), w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia.

Numer rachunku i wszelkie informacje do przelewu przekazujemy w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Jeśli z jakichś powodów nie otrzymali Państwo w/w wiadomości - prosimy o kontakt ze sklepem. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Termin płatności: Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat

Termin płatności: Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki

  • Pobranie - karta - płatność kartą płatniczą przy odbieraniu przesyłki z Paczkomatu InPost. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat. W paczkomatach nie można płacić gotówką.

Termin płatności: Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard oraz PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę kredytową i dokonujesz opłaty.

UWAGA: Prosimy nie modyfikować tytułu przelewu.

Jeśli z jakichś powodów transakcja nie powiedzie się, możecie Państwo spróbować zapłacić ponownie. Link do płatności znajduje się w mailu z potwierdzeniem zamówienia. Możecie także Państwo zapłacić przelewem (w tym przelewem internetowym). W tym celu można albo zrobić przelew na nasze konto (podane powyżej) i poinformować nas mailowo albo skontaktować się z nami - prześlemy potrzebne dane do przelewu. Można także zmienić formę płatności na pobranie (płatność przy odbiorze). Wtedy również prosimy o informację do nas, byśmy mogli natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia.

UWAGA: W celu uniknięcia błędów systemu płatniczego, zalecamy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek internetowych.

Termin płatności: Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Prowizja: Od transakcji autoryzowanych przez eCard lub PayU pobierana jest opłata w wysokości 2,5% wartości zamówienia i doliczana jest do kosztów przesyłki.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia, widoczna również po prawej stronie ekranu
  • inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, MasterCard
  • ePrzelewy - mBank, Bank Zachodni WBK, Bank Pekao, inteligo, Credit Agricole, Bank Polski, ING, Deutsche Bank, Millenium Bank, BOŚ Bank, Alior Bank, Idea Bank, BGŻ BNP Paribas, GET IN Bank, Noble Bank
  • inne - konto PayU, Tmobile usługi bankowe, Orange Finanse, Blik
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl