Opinie o Nas
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
 • Czas realizacji zamówień 

  Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku.

  Dokładamy starań by zamówienia realizować w ciągu 24 godz., choć mogą też wystąpić opóźnienia zwłaszcza w przypadku zamówień weekendowych, które realizowane są w ciągu 24-48 godz.

  Liczymy na Waszą wyrozumiałość.

 • Kosmetyki
 • Drodzy klienci - cały czas ciężko pracujemy, by realizować Wasze zamówienia jak najszybciej. Mogą się jednak pojawić niewielkie opóźnienia, za które z góry przepraszamy.

  Staramy się także, by nie zabrakło towaru na naszych półkach. Niestety w związku z sytuacją, mogą zdarzyć się pojedyncze braki, które wynikają z braku towarów u naszych dostawców oraz wydłużonych terminów realizacji naszych zamówień. Średnio 2-3 razy w tygodniu mamy dostawy - zaglądajcie, sprawdzajcie co się pojawiło. 

  Są też nowe produkty i będą kolejne. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

Kontakt

 

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami w naszym sklepie.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

Kontakt:

Sklep internetowy "Magia Zapachów" (nie jest to sklep stacjonarny!) prowadzony jest przez firmę MK Concept Małgorzata Koszewska wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Wrzeciono 65/38, 01-950 Warszawa, NIP: 1180778143, REGON: 146338591, adres poczty elektronicznej:  sklep@magia-zapachow.com.pl oraz numer telefonu kontaktowego: +(48) 888 428 348

W sprawie odbioru osobistego zamówienia - czytaj tutaj.

Najszybszą i najpewniejszą formą kontaktu z nami jest mail lub telefon.

Poniżej zestawienie możliwych form komunikowania się z nami.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:      

sklep@magia-zapachow.com.pl - dla klientów w sprawie zamówień, dostępności towaru itp.

biuro@magia-zapachow.pl - sprawy dot. współpracy itp.

bloggerki proszę o przeczytanie tu

Zadzwoń:

888428348 - od pon. do pt. 9.00-18.00 (czasami w soboty i niedziele) można dzwonić i poza podanymi godzinami - najwyżej nie odbierzemy

Facebook:   https://www.facebook.com/MagiaZapachow/ 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl