Opinie o Nas
Koszt dostawy

 

Zamówione produkty wysyłamy tylko na terenie Polski.

 

W zależności od wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 • Paczkomaty InPost:
  Najtańsza forma przesyłki. Wygoda odbioru - bez stania w kolejce na poczcie, o dogodnej porze - możliwość odbioru przez 24 godz na dobę. Prawie wszystkie formy płatności, z tym że pobranie tylko kartą. Możliwość śledzenia przesyłki na stronie internetowej (link z numerem przesyłki otrzymasz w mailu).
 • Firma kurierska DPD/InPost:
  Dostawa jest realizowana przez firmę kurierską DPD lub InPost (do wyboru). Na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
 • Poczta Polska:
  Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka biznesowa Kurier Pocztex 48. Wszystkie przesyłki wysyłamy tzw. przesyłką rejestrowaną dzięki czemu można śledzić jej status na stronie Poczty Polskiej (link otrzymasz w mailu). Deklarowany przez Pocztę termin doręczenia przesyłki to 2-3 dni robocze., ale często jest to 1 dzień.
  UWAGA: nieodebrane przesyłki są przetrzymywane na poczcie tylko 7 dni i tyle czasu macie Państwo na ich odbiór z urzędu.
 • Poczta Polska - odbiór w punkcie
  Punktem odbioru może być zarówno urząd pocztowy, sklep Żabka lub Freshmarket, stacja Orlen lub kiosk Ruchu. Lista aktualnych punktów odbioru znajduje się na stronie internetowej http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/. Aby znaleźć możliwe punkty odbioru należy w polu "Kod pocztowy adresata" wpisać kod lokalizacji, wokół której ma być punkt odbioru. W procesie składania zamówienia jest już uruchomiony interfejs, który umożliwia wybranie punktu odbioru.

 

Koszt dostawy

Koszt przesyłki jest jeden, niezależnie od ilości zamówionych produktów.

Zależy on od formy dostawy i metody płatności - w podsumowaniu zakupów (koszyka), po wybraniu sposobu dostawy i płatności - zobaczysz dokładną wartość do zapłaty. Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia:

 

Sposób dostawy 

 

Przedpłata(1)

Pobranie

Średni czas

dostarczenia (2)

Darmowa dostawa

 

Paczkomaty

12,50 zł

16,00 zł

2-3 dni robocze

 od 250 zł

(pobranie 3,50)

Kurier InPost

14,50 zł

18,00 zł

1-2 dni robocze

od 250 zł

(pobranie 3,50)

Kurier DPD

19,00 zł

23,00 zł

1-2 dni robocze

od 250 zł 

(pobranie 4,00 zł)

Poczta Polska (Pocztex kurier 48)

 13,50 zł

 16,00 zł

1-3 dni robocze

od 250 zł

(pobranie 2,50 zł) 

Poczta Polska (odbiór w punkcie)

 13,00 zł

--

2-3 dni robocze

od 250 zł

Odbiór osobisty Warszawa

Wrzeciono 65

0,50

0,50

szczegóły

 -

 

Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze lub zmianie cenników u przewoźników.

(1) - przelew lub e-płatność (e-przelew lub płatność kartą) + 2,5% wartości zakupów doliczane do kosztu przesyłki.

(2) - maksymalny czas dostawy to zgodnie z regulaminem 15 dni roboczych, w okresie przedświątecznym czas dostarczenia przesyłek ulega wydłużeniu o 1-2 dni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl