Opinie o Nas
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Odbiory osobiste

Odbiory zamówień tylko w WARSZAWIE

Aktualnie odbiory osobiste TYLKO na ul. Wrzeciono

Po zapoznaniu się z warunkami poniżej, zapraszam do kontaktu telefonicznego. 

NIE POSIADAMY punktu stacjonarnego, w którym moglibyśmy przyjmować klientów lub zostawiać zamówienia do odbioru. Za każdym razem osobiście spotykam się z Państwem celem przekazania zamówienia. Dlatego też, odbiór jest możliwy w ściśle określonych terminach, w wyznaczonych miejscach na warszawskich Bielanach.

Forma płatności - przedpłata na konto (przelew lub szybka płatność PayU), gotówka lub karta przy odbiorze. W przypadku płatności kartą potwierdzenia transakcji wysyłam w postaci elektronicznej sms'em lub mailem.

Termin odbioru:

Od momentu, gdy zamówienie jest gotowe do odbioru, macie Państwo 7 dni na jego odbiór (wyjątek, gdy w trakcie wypadają dni wolne).

Zarówno datę jak i godzinę ustalam indywidualnie - proszę o kontakt (najlepiej telefoniczny)

Miejsce odbioru:

Odbiory osobiste TYLKO na ul. Wrzeciono 65

- dla osób przemieszczających się metrem: stacja metra Wawrzyszew, wyjście w stronę ulicy Wergiliusza (w stronę Młocin), górny poziom na wprost wyjścia z peronu pociągów od strony Centrum, przy biletomacie (przychodzę na umówioną godzinę a nawet staram się być odrobinę wcześniej i czekam ok. 10-15 minut).

- przystanek tramwajowy UKSW na ul. Marymonckiej

- osoby podróżujące samochodem mogą podjechać na ul. Wrzeciono 65, ale też po wcześniejszym umówieniu się, nie musi być to konkretna godzina, ale przedział czasowy. Gdy już będzie Państwo pod blokiem - proszę o telefon, zejdę by nie musieli Państwo szukać domofonu/klatki/mieszkania.

   

W celu umówienia się prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@magia-zapachow.com.pl lub telefoniczny pod numerem 888 428 348.

 

Przed złożeniem zamówienia proszę upewnić się, czy odbiór będzie możliwy w wybranym przez Państwa terminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl