Opinie o Nas
Odbiory osobiste

Odbiory zamówień tylko w WARSZAWIE

Aktualnie odbiory osobiste TYLKO na ul. Wrzeciono 65

Po zapoznaniu się z warunkami poniżej, zapraszam do kontaktu telefonicznego. 

NIE POSIADAMY punktu stacjonarnego, w którym moglibyśmy przyjmować klientów lub zostawiać zamówienia do odbioru. Za każdym razem osobiście spotykam się z Państwem celem przekazania zamówienia. Dlatego też, odbiór jest możliwy w ściśle określonych terminach, w wyznaczonych miejscach na warszawskich Bielanach.

Forma płatności - przedpłata na konto (przelew lub szybka płatność PayU), gotówka lub karta przy odbiorze. W przypadku płatności kartą potwierdzenia transakcji wysyłam w postaci elektronicznej sms'em lub mailem.

Termin odbioru:

Od momentu, gdy zamówienie jest gotowe do odbioru, macie Państwo 7 dni na jego odbiór (wyjątek, gdy w trakcie wypadają dni wolne).

Zarówno datę jak i godzinę (przedział czasowy) ustalam indywidualnie - proszę o kontakt (najlepiej telefoniczny). Na dole strony staram się na bieżąco umieszczać grafik możliwych terminów.

Miejsce odbioru:

Odbiory osobiste TYLKO na ul. Wrzeciono 65

- osoby podróżujące miejską komunikacją - proszę spojrzeć na mapę (chociażby google maps). Ulica Wrzeciono ma 2 końce dochodzące do ul. Lindego. Budynek przy Wrzeciono 65 znajduje się nieopodal ul. Lindego oraz ul. Marymonckiej.

  • Idąc od stacji metra Wawrzyszew najlepiej iść ul. Lindego, zignorować pierwszą ul. Wrzeciono (są to początkowe numery) i iść dalej wzdłuż ul. Lindego aż ponownie będzie ul. Wrzeciono (końcowe numery).
  • Idąc od przystanku tramwajowego należy przejść na drugą stronę ulicy, iść ulicą Lindego (wzdłuż lasku, prostopadła do Marymonckiej) i skręcić w pierwszą ulicę w prawo - Wrzeciono.

- osoby podróżujące samochodem mogą podjechać na ul. Wrzeciono 65, ale też po wcześniejszym umówieniu się, nie musi być to konkretna godzina, ale przedział czasowy. Gdy już będzie Państwo pod blokiem - proszę o telefon, zejdę by nie musieli Państwo szukać domofonu/klatki/mieszkania.

Spotykamy się na ogół w okolicach punktu z Ubezpieczeniami.

 

W celu umówienia się prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@magia-zapachow.com.pl lub telefoniczny pod numerem 888 428 348.

 

Przed złożeniem zamówienia proszę upewnić się, czy odbiór będzie możliwy w wybranym przez Państwa terminie.

 

Grafik możliwych terminów odbiorów 11-20.11

są to terminy kiedy może być odbiór, ale proszę o umawianie się telefoniczne bądź w uwagach do zamówienia proszę wpisać preferowany termin

Poniższe terminy mogą ulec zmianie

 

 

22.11 - poniedziałek - godz. 9-12

23.11 - wtorek - godz. 17-20

24.11 - środa - godz. 9-16

25.11 - czwartek - godz. 17-20

26.11 - piątek - godz. 17-20

27.11 - sobota - brak odbiorów

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl