Opinie o Nas
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklama

Opcje przeglądania

 


 Woski zapachowe są przeznaczone do podgrzania w specjalnych kominkach takich jak do olejków  (najlepiej taki najprostszy, z miseczką na górze - inne, typu 'domki' się raczej nie sprawdzą). Po rozpuszczeniu bardzo intensywnie pachną.  Są to znakomite produkty do wypróbowania wielu zapachów i znalezienia swojego ulubionego. Mając kominek z odpowiednio dużą miseczką można mieszać kilka wosków i uzyskać swoją własną kompozycję zapachową. Woski pachną do 8 godzin.

Zasady użytkowania wosków zapachowych 

Zdjąć folię lub otworzyć opakowanie. Odłamać kawałek wosku i umieścić go na miseczce lampki aromatycznej lub kominka - w całości lub można pokruszyć wosk na mniejsze lub większe kawałki . Podgrzewać podgrzewaczem niezapachowym. Nie dodawać wody. Umieścić lampkę aromatyczną na zabezpieczonej, odpornej na ciepło powierzchni, poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

UWAGA: Kominek do wosków powinien być wysoki (ok. 12 cm). W niskich kominkach zapach będzie bardzo intensywny, szybko wyparuje i będzie czuć parafinę.

Skomponuj swój ulubiony zapach poprzez umieszczenie w lampce aromatycznej kilku różnych wosków, pamiętając o zastosowaniu lampki z miseczką o odpowiedniej wielkości.

W przypadku używania do uzyskania ładnego zapachu w szufladach, szafach, wnętrzu samochodu itp., wosk należy wyjąć tylko z opakowania zewnętrznego (folii)

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl